مشاوره‌ و نظارت اکتشافی

ثبت محدود در خدمات

ثبت محدودۀ معدنی

کلیۀ خدمات مربوط به ثبت محدودۀ معدنی تا دریافت پروانۀ اکتشاف از جمله دریافت گواهی صلاحیت فنی و مالی، ثبت محدوده در سامانۀ کاداستر، پی‌گیری استعلامات دستگاهی و نوشتن طرح اکتشاف انجام می‌گردد. در صورت عدم توانمندی کارفرما جهت دریافت امتیازات لازم، اشخاص حقیقی و حقوقی دارای گواهی صلاحیت فنی به کارفرما معرفی می‌گردد.

تیم زمین هوش با استفاده از هوش مصنوعی توسعه داده شده، به کشف ذخایر پنهان و پر پتانسیل معدنی با استفاده از تصاویر ماهواره‌ای (اکتشاف معدن با ماهواره) در معادن و محدوده‌های معدنی می‌پردازد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره‌ زیر در ارتباط باشید.

صحت‌سنجی معادن و محدوده‌های اکتشافی

با توجه به مراحل اکتشافی، عملیات صحت‌سنجی گزارشات و یکپارچه‌سازی‌ آن‌ها طبق استاندارد‌های موجود برای شفافیت و ارزش‌گذاری محدوده‌ها و معادن صورت می‌گیرد. کلیۀ گزارشات و مستندات موجود در محدوده‌ها و معادن بررسی و گزارش استاندارد پروژه همراه با شناسنامه معدن ارائه می‌گردد.

نظارت بر فعالیت‌های اکتشافی

عملیات نظارت بر اکثر فعالیت‌های اکتشافی برای کنترل و بهبود آن‌ها توسط تیم میدانی متخصص اجرا می‌شود. به طور کلی نظارت‌های میدانی برای پروژه‌های نقشه‌برداری زمین شناسی و توپوگرافی، نظارت‌ بر روی عملیات ژئوفیزیکی مگنتومتری و نظارت بر عملیات حفاری می‌باشد.